Medicare Po Polsku®– ubezpieczenie dla Seniorów

Medicare po Polsku® powstało w Chicago, aby wspomóc Polonię w Stanach Zjednoczonych w poszukiwaniu najkorzystniejszych rozwiązań w ubezpieczeniach zdrowotnych dla seniorów.

Ideą działalności Medicare po Polsku® było zebranie grupy wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie ubezpieczeń na zdrowie w systemie Medicare i wyposażenie ich w odpowiednie narzędzia, tak by mogli oni stworzyć plan dosłownie dla każdego, niezależnie od sytuacji zdrowotnej i finansowej.

Czym jest system ubezpieczeń Medicare?

Medicare to rządowy program ubezpieczeń zdrowotnych przeznaczonych dla osób które ukończyły 65 lat lub przebywających na rencie inwalidzkiej przez co najmniej 24 miesiące.

Wszystkie osoby mieszkające legalnie w Stanach Zjednoczonych, które przepracowały co najmniej 40 kwartałów i ukończyły 65 rok życia, kwalifikują się na ten federalny program ubezpieczeń rządowych.

Oryginalne Medicare składa się z dwóch elementów (Medicare część A i Medicare część B), które częściowo pokrywają koszty pobytu w szpitalu oraz leczenia poza szpitalnego. W związku z powyższym powinniście Państwo uzupełnić je o:
– dodatki pokrywające lub ograniczające pozostałe koszty leczenia nie pokryte lub nie zapłacone przez Oryginalne Medicare tj. Suplementy do Medicare lub Medicare Advantage;
– plany umożliwiające wykupienie lekarstw na receptę (część D Medicare);
– plany na dentystę lub pokrywające badania wzroku lub słuchu.

Medicare po Polsku dla seniorów w USA

Jeśli kwalifikują się Państwo na program ubezpieczeń Medicare nasi specjaliści pracujący w Medicare po Polsku® pomogą znaleźć i zapisać Was na program uzupełniający do Medicare najlepiej dostosowany do Waszych indywidualnych potrzeb.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym biurze w Chicago przy 6020 W Higgins Ave Suite H.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z ubezpieczeniami Medicare.

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług.

Pomogliśmy już tysiącom rodzin, Tobie również chętnie pomożemy!

Dzwoń już teraz: 844.654.5185

Medicare po Polsku dla Polaków w USA

Ubezpieczenie Medicare przyznawane jest wszystkim Polakom legalnie mieszkającym w USA, którzy przepracowali co najmniej 40 kwartałów i ukończyły 65 rok życia. Medicare po Polsku pomaga bezpłatnie wszystkim osobom, które się zgłoszą do nas po pomoc w wypełnieniu wniosków o zapisanie się do Medicare i we wszystkich formalnościach z tym związanym. Tu znajdziecie Państwo pomoc w sprawach związanych z Medicare za darmo!

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.medicarepopolsku.com