Medicare Po Polsku
Medicare Po Polsku – ubezpieczenie dla Seniorów

“Medicare po Polsku” powstało w Chicago aby wspomóc Polonię w Stanach Zjednoczonych w poszukiwaniu najkorzystniejszych rozwiązań ubezpieczeń zdrowotnych.

Ideą działalności Medicare po Polsku było zebranie grupy wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie ubezpieczeń na zdrowie systemu Medicare i wyposażenie ich w odpowiednie narzędzia, tak by mogli oni stworzyć plan dosłownie dla każdego, niezależnie od sytuacji zdrowotnej I finansowej.

Czym jest system ubezpieczeń Medicare?

Medicare to rządowy system ubezpieczeń zdrowotnych przeznaczonych dla osób które ukończyły 65 lat.

Wszystkie osoby mieszkające w Stanach Zjednoczonych, które przepracowały co najmniej 10 kwartałów i ukończyły 65 rok życia, automatycznie kwalifikują się do tego systemu ubezpieczeń rządowych.

Ponieważ Medicare składa się z dwóch programów (Medicare część A i Medicare część B) osoby starające się o dofinansowanie do leczenia czy wizyty w gabinetach lekarskich muszą wypełnić odpowiednie formularze aby zapisać się do jednego w wybranych programów. Zarówno Medicare A i Medicare B posiadają odpowiednie progi finansowe udziału własnego (tzw. deductible) oraz stałe opłaty za usługi medyczne (tzw. copayment i coinsurance).

Medicare po Polsku dla seniorów w USA

Jeśli kwalifikują się Państwo do programu ubezpieczeń Medicare nasi specialiściy pracujący w programie Medicare po Polsku pomogą zapisać was do najlepszego z programów Medicare. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym biurze w Chicago przy 6020 W Higgins Ave.

  • Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z ubezpieczeniami Medicare.
  • Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług.
  • Pomogliśmy już tysiącom rodzin, Tobie również chętnie pomożemy!

Medicare po Polsku dla Polaków w USA

Ubezpieczenie Medicare przyznawane jest wszystkim Polakom mieszkającym na stałe w USA i mającym obywatelstwo amerykańskie. Medicare po Polsku pomaga bezpłatnie wsztstkim osobom, które się zgłoszą do naszej siedziby w Chicago w wypełnieniu wniosków o zapisanie się do Medicare.
Jeśli mieszkasz poza Chicago, również przysługuje Ci program Medicare i również możesz się zapisać do Medicare za darmo.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.medicarepopolsku.com