Otwarty okres zapisowy do ubezpieczeń Medicare w Chicago już trwa.

Nasze biuro zajmuje się wszelkimi sprawami związanymi z ubezpieczeniami zdrowotnymi. Jeśli mieszkacie Państwo w Chicago lub na przedmieściach i macie pytania dotyczące planów ubezpieczeń Medicare – zapraszamy do naszego biura.

W dzisiejszym artykule odpowiadamy na najczęściej zadawane pytanie które otrzymujemy od Państwa drogą emailową lub telefoniczną.

Jakich zmian możemy dokonać w czasie otwartego okresu zapisowego na Ubezpieczenia Medicare w Chicago?

W czasie otwartego okresu zapisów możemy dokonać zmian naszych planów na lekarstwa (tzw plan D) oraz zmienić plan C (Medicare Advantage) np. na suplementy do planu Medicare.

Możemy również dokonać zmian w samym planie ubezpieczenia, czyli po prostu przejść na inny plan Medicare Advantage wybierając taką opcję, która będzie dla Państwa korzystna w danym roku. (Więcej szczegółowych informacji – kliknij tutaj)

Proszę pamiętać, że wszystkie zmiany dokonane w trakcie otwartego okresu zapisowego na ubezpieczenia MediCare dotyczące zmian w planach ubezpieczeń typu D (PDP) i planach ubezpieczeń typu (C) Medical Advantage Health Plans wejdą w życie z dniem 1 stycznia 2017

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka z naszego poradnika “Zdrowie, Życie, Przyszłość”

Wszystkie pytania prosimy kierować do naszej skrzynki kontaktowej
(skrzynka kontaktowa – kliknij tutaj)