fbpx Skip to content

(844) 944-7526   6020 W Higgins Ave. Chicago IL   Po polsku

[ux_banner bg=”https://obamacarehotline.com/wp-content/uploads/2016/12/ubezpieczenia-zdowotne-Chicago.jpg” height=”350px” text_color=”dark” text_align=”left” text_pos=”center” text_width=”70%” parallax_text=”0″ parallax=”0″ effect=””]

Ubezpieczenia zdrowotne

[/ux_banner]
[gap height=”30px”]
[row]
[col span=”1/1″ animate=”fadeInUp”]

Ubezpieczenia zdrowotne w Chicago dla całej chicagowskiej polonii!

Jeśli mieszkasz w Chicago lub na przedmieściach i poszukujesz od dłuższego czasu stabilnej i wiarygodnej firmy ubezpieczeniowej – zapraszamy do naszego biura przy 6020 W Higgins Ave w Chicago.

[/col]
[/row]
[row]
[col span=”1/2″ animate=”fadeInUp”]

Lokalziacja naszego biura

[gap height=”10px”]

[/col]
[col span=”1/2″ animate=”fadeInUp”]
[gap height=”10px”]

Formularz informacyjny

[NEXForms id=”2″]
[/col]
[/row]
[row]
[col span=”1/1″]

Polacy mieszkający w Chicago i wykazujący odpowiednie dochody mają prawo do opieki medycznej w ramach państwowej lub stanowej służby zdrowia.
Dostęp do opieki medycznej w Chicago jest bardzo szeroki, a karta ubezpieczenia na zdrowie wydawana jest osobom, które wypełniły odpowiednie formularze i zostały zaakceprowane w programach zdrowotnych obowiązujących w stanie Illinois.

Ubezpieczenie zdrowotne “Medicare”

Medicare przeznaczone jest dla osób, które ukończyły 65 lat i przepracowały w Stanach Zjednoczonych przynajmniej 40 kwartałów, czyli 10 lat. Przy okazji warto wyjaśnić, że obywatele i stali rezydenci, którzy mają 65 albo więcej lat, i są w USA co najmniej 5 lat, mogą wykupić za dodatkowe składki część A i B Medicare, nawet jeżeli nie mają wymaganego stażu pracy.

Koszt tego jest wysoki. Niemniej przepisy mówią, że osoby uprawnione do wykupu Medicare (Medicare buy-in) mogą wybrać pomiędzy wykupem Medicare albo Obamacare.

[gap height=”40px”]
[/col]
[/row]