Ubezpieczenia w Chicago na rok 2023

Jeśli mieszkasz w Chicago i poszukujesz ubezpieczenia na zdrowie lub życie, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Ubezpieczenia w Chicago dla Polonii to nasza główna działalność. Skupiamy się głównie na edukowaniu i dostarczaniu profesjonalnej pomocy w wyborze planów ubezpieczeniowych dla Polaków mieszkających w Chicago i okolicach.

Jako profesjonalni agenci ubezpieczeniowi działający na polonijnym runku ubezpieczeń w Chicago, dokładamy wszelakich starań aby dać Państwu możliwość dokonania jak najlepszych wyborów związanych z ubezpieczeniami. Obecnie dysponujemy wszystkimi informacjami jeśli chodzi o rynek ubezpieczeń na zdrowie oraz życie.

Szczególny nacisk kładziemy na to, aby wybrać dla Państwa najlepszą, spełniającej Państwa oczekiwania ofertę ubezpieczeniową dostępną w danej chwili na rynku. Posiadamy planu ubezpieczeniowe dla osób w każdym wieku. Nie ważne czy masz 15 lat czy jesteś już na emeryturze. Dzięki pełnemu dostępowi do wszystkich pakietów jesteśmy w stanie ubezpieczyć każdego Polaka mieszkającego w Stanach Zjednoczonych.

Szczególną troską staramy się otoczyć osoby wkraczające w 65 rok życia.
Specjalnie dla nich stworzyliśmy innowacyjny program informacji o ubezpieczeniach rządowych o nazwie Medicare po Polsku.

Zapraszam do naszej siedziby w Chicago. W naszym biurze jesteśmy dostępni codziennie (od poniedziałku do piątku). Chętnie odpowiadamy na Twoje najważniejsze potrzeby medyczne i po wstępnej konsultacji jesteśmy w stanie zaproponować odpowiednie programy ubezpieczeniowe w tym samym dniu.

SPRAWDŹ SWOJE OPCJE

Dzwoń już teraz: 844.944.7526

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *